Recenzje świec Surprise Candle

 

Sprawdź opinie o naszych świecach zapachowych. Poniżej znajdziesz odnośniki do recenzji na poszczególnych blogach.

cztery świece surprise candle

Świece Surprise Candle zagościły w Babskim Kąciku

Spójrz na Surprise Candle oczami Żanety z bloga Babski Kącik. Autorka poznała świece Fragrant Romance, Coconut Sunset, Sweet Vintage oraz Fantasy Journey i podzieliła się swoimi wrażeniami w recenzji. Świece i znalezione w nich różne rodzaje biżuterii uchwycone zostały na zdjęciach.

Tropikalna Coconut Sunset w skandynawskim wnętrzu Gabrysiowej mamy

Co o zapachu świecy Coconut Sunset sądzi Patrycja z bloga Gabrysiowa mama?

Jest to zapach bardzo luksusowy oraz przyciągający.

Zapraszamy do zapoznania się z całą recenzją na blogu, w której efektowny element stanowią profesjonalne, autorskie zdjęcia.

coconut sunset
Świeca sweet vintage

Sylwetta o świecy zapachowej Sweet Vintage

Ciekawi jak sprawdziła się świeca zapachowa Sweet Vintage w domowym zaciszu Sylwetty? Zapraszamy do wpisu na blogu. Recenzja została wzbogacona pięknymi, autorskimi zdjęciami.

Malinowe Ciasteczka w towarzystwie Secret Berry

Recenzja na blogu Malinowe Ciasteczka dotyczy świecy jagodowej – Secret Berry. Sprawdź czy nasza świeca przypadła do gustu właścicielce bloga i jaką biżuterię niespodziankę odkryła po otwarciu świecy.

świeca otoczona lampkami
świeca z kolczykami

Blog ślubny Bridelle – recenzja świecy Sunrise Dream

Świeca Surprise Candle jako prezent podziękowanie dla mamy będzie prezentem szczególnie zapadającym w pamięć. Zobacz jakie propozycje wykorzystania świec Surprise Candle na wieczorze panieńskim i przyjęciu weselnym proponuje Bridelle, która przetestowała świecę Sunrise Dream.

Surprise Candle na blogu Ewuczka recenzuje

Ewuczka recenzuje sprawdziła świece Fragrant Romance i Secret Berry. W recenzji podzieliła się swoimi wrażeniami zapachowymi i wizualnymi. Pochwaliła się również jaką biżuterię znalazła w naszych świecach.

dwie świece zapachowe surprise candle związane wstążkami