uśmiechnięta kobieta ze świecą zapachową

Jak utrzymać piękny zapach w domu? Poznaj łatwe sposoby

Wyobraź sobie, że wchodzisz do domu, w którym pachnie świeżo upieczonym ciastem cytrynowym, ściętymi kwiatami, bryzą morską czy lasem. Zapachy mają niezwykłą moc przyciągania lub odpychania. Wiele badań wskazuje nawet, że węch jest zmysłem, który najbardziej wiąże się ze sferą emocjonalną i wspomnieniami. Dom jest szczególnym miejscem, dlatego należy zadbać o piękny zapach w jego…

Szczegóły
bransoletka z piórkiem

Co biżuteria mówi o Tobie? Dobierz biżuterię do osoby

Czy wiesz, że noszona przez kobietę biżuteria może wiele powiedzieć o jej cechach charakteru, osobowości, marzeniach czy upodobaniach? Pasująca kobiecie biżuteria często jest wybierana instynktownie, ale co te wybory oznaczają? Dodatki potrafią zdziałać cuda, dlatego warto wiedzieć jak wyrazić siebie dzięki biżuterii lub jaką biżuterię podarować na prezent, aby jak najlepiej pasowała do osoby.

świeca waniliowa

Zapachy do Twojego domu na każdą porę roku

Świeca zapachowa to dobry pomysł na każdy dzień. Obłędny zapach poprawia samopoczucie, delikatne iskry ułatwiają relaks, nastrojowe światło pozwala skupić się na sobie. Naturalne świeczki zapachowe długo pachną, dlatego należy wiedzieć, jak odpowiednio wybrać zapach świeczki zapachowej. Z naszego poradnika dowiesz się, jakie zapachy wybrać na każdą porę roku.

kobieta z pierścionkiem przy świecy

Co się kryje w świecach Surprise Candle? Dlaczego warto kupić je na prezent?

Dekoracyjne świece zapachowe nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Różne zapachy i specjalnie skomponowane nuty zapachowe pozwalają na wybór świecy na prezent dla każdej kobiety i do każdego wnętrza. Nie wiesz co kupić na prezent mamie, siostrze, dziewczynie lub przyjaciółce? Wybierz świecę zapachową z niespodzianką od Surprise Candle i postaw na podwójne zaskoczenie.

świeca zapachowa z kremową wstążką i bransoletka na ręce

Prezent dla niej – odnajdź prezent dla żony, mamy i przyjaciółki

Szukasz prezentu dla mamy, żony, babci, siostry, przyjaciółki? Nie wiesz, jak pogodzić drobny upominek przy ograniczonym budżecie z pomysłami, które naprawdę mogą się spodobać kobiecie? Chociaż znalezienie idealnego prezentu nie zawsze jest proste, dla ułatwienia zadania stworzyliśmy listę kilku propozycji, które sprawdzą się niezależnie od okazji czy wieku obdarowywanej kobiety.